Rama: Mbyllet aplikimi per Keshillin Mbikqyres se BSH. 151 aplikuan nga jashte vendit

Rama: Mbyllet aplikimi per Keshillin Mbikqyres se BSH. 151 aplikuan nga jashte vendit

TIRANE-Kryeministri Edi Rama njoftoi sot mbylljen e aplikimeve per kandidaturat per Keshillin Mbikqyres se Bankes se Shqiperise. Rama beri me...

Afganistani nenshkruan Marreveshjen Bilaterale te Sigurise

Afganistani nenshkruan Marreveshjen Bilaterale te Sigurise

Afganistani ka nenshkruar marreveshjen shume te vonuar te sigurise me Shtetet e Bashkuara dhe NATO-n qe autorizon pranine e nje force te vogel...

Diagnostikohet rasti i pare i Eboles ne SHBA

Diagnostikohet rasti i pare i Eboles ne SHBA

Autoritetet mjekesore ne Shtetet e Bashkuara kane diagnostikuar rastin e pare te Eboles ne vend. Kreu i Qendres per Kontrollin e Semundjeve,...

4000 shqipetare vdesin cdo vit nga kanceri

4000 shqipetare vdesin cdo vit nga kanceri

Ne Shqiperi 4 mije persona vdesin nga kanceri çdo vit ndersa numri i te prekurve eshte ne rritje. Shifra eshte dhene nga shefi i Sherbimit...

Visho Ajazi: SHISH nuk ka pergjuar asnje person ne menyre te paligjshme

Visho Ajazi: SHISH nuk ka pergjuar asnje person ne menyre te paligjshme

Tirane – Kreu i SHISH-it, Visho Ajazi Lika ka deklaruar sot per mediat se Sherbimi Informativ Shteteror nuk ka pergjuar ne menyre te paligjshme,...

 • Rama: Mbyllet aplikimi per Keshillin Mbikqyres se BSH. 151 aplikuan nga jashte vendit

  Rama: Mbyllet aplikimi per Keshillin...

 • Afganistani nenshkruan Marreveshjen Bilaterale te Sigurise

  Afganistani nenshkruan Marreveshjen...

 • Diagnostikohet rasti i pare i Eboles ne SHBA

  Diagnostikohet rasti i pare i Eboles...

 • 4000 shqipetare vdesin cdo vit nga kanceri

  4000 shqipetare vdesin cdo vit nga...

 • Visho Ajazi: SHISH nuk ka pergjuar asnje person ne menyre te paligjshme

  Visho Ajazi: SHISH nuk ka pergjuar...

Lajme

Rama: Mbyllet aplikimi per Keshillin Mbikqyres se BSH. 151 aplikuan nga jashte vendit

Rama: Mbyllet aplikimi per Keshillin Mbikqyres se BSH. 151 aplikuan nga jashte vendit

Vendi

TIRANE-Kryeministri Edi Rama njoftoi sot mbylljen e aplikimeve per kandidaturat per Keshillin Mbikqyres se Bankes se Shqiperise. Rama beri me...

Afganistani nenshkruan Marreveshjen Bilaterale te Sigurise

Afganistani nenshkruan Marreveshjen Bilaterale te Sigurise

Bota

Afganistani ka nenshkruar marreveshjen shume te vonuar te sigurise me Shtetet e Bashkuara dhe NATO-n qe autorizon pranine e nje...

Sport

11 yjet e Bundesliges qe mund te largohen prej klauzoles (foto)

Fotogaleri

  Jane te shumte futbollistet qe kur nenshkruajne kontratat me drejtuesit e skuadrave kerkojne qe te kete nje klauzole largimi ne...

11 yjet e Bundesliges qe mund te largohen prej klauzoles (foto)

Marin: "Dua te luajme miqesore kunder Gjermanise"

Futboll

Ai 7-1 i papare me pare ne historine e futbollit, duhej te ishte nje makth per t’u harruar sa me...

Marin: "Dua te luajme miqesore kunder Gjermanise"