“Prova” 5 mije lekeshe qe prangosi numeruesit e Bankes se Shqiperise

“Prova” 5 mije lekeshe qe prangosi numeruesit e Bankes se Shqiperise

Tirane- Arrestimi i anetareve te Komisionit qe numeronte parate e Bankes se Shtetit zgjeron...

Dasma e vitit - ajo e  Erion Veliajt me Ajola Xoxen

Dasma e vitit - ajo e Erion Veliajt me Ajola Xoxen

Pas 10 vitesh lidhje dhe 4 bashkejetese, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa do te lidhin martese ne nje...

Barroso denon sulmet e Moskes ne Ukrainen lindore

Barroso denon sulmet e Moskes ne Ukrainen lindore

Kreu i Komisionit Evropian denoi sulmet e Moskes ne Ukrainen lindore. Komisioni tha se Jose...

Ukraina kerkon anetaresim ne NATO

Ukraina kerkon anetaresim ne NATO

Ukraina ka njoftuar se kerkon te anetaresohet ne NATO, ndersa ne konfliktin disa mujor me...

Shperthimi, e dashura 19 vjecare e biznesmenit i nenshtrohet operacioneve te shumta

Shperthimi, e dashura 19 vjecare e biznesmenit i nenshtrohet operacioneve te shumta

  Gazeta "Panorama” shkruan sot se Ornela Gjini, vajza 19- vjeçare qe mbeti e plagosur nga...

unionbank

Lajme

“Prova” 5 mije lekeshe qe prangosi numeruesit e Bankes se Shqiperise

“Prova” 5 mije lekeshe qe prangosi numeruesit e Bankes se Shqiperise

Vendi

Tirane- Arrestimi i anetareve te Komisionit qe numeronte parate e Bankes se Shtetit zgjeron skandalin e vjedhjes se mbi 7...

Kosove: Serbet e veriut paralajmerojne protesta kunder EULEX-it

Kosove: Serbet e veriut paralajmerojne protesta kunder EULEX-it

Kosova

Anetaret e Kuvendeve Komunale ne veriun e Kosoves paralajmeruan protesta, ndaj siç eshte thene, veprimeve te Misionit te Bashkimit Evropian...

“Prova” 5 mije lekeshe qe prangosi numeruesit e Bankes se Shqiperise

Vendi

“Prova” 5 mije lekeshe qe prangosi numeruesit e Bankes se Shqiperise

Tirane- Arrestimi i anetareve te Komisionit qe numeronte parate e Bankes se Shtetit zgjeron skandalin...

Barroso denon sulmet e Moskes ne Ukrainen lindore

Bota

Barroso denon sulmet e Moskes ne Ukrainen lindore

Kreu i Komisionit Evropian denoi sulmet e Moskes ne Ukrainen lindore. Komisioni tha se Jose...

Berrylat e Qamil Telitit

Op-Ed

Berrylat e Qamil Telitit

RUDINA HOXHA  Njihen berrylat e Qamil Telitit. Kane qene me nam. Nene e zeze, berrylat e...

Kosove: Serbet e veriut paralajmerojne protesta kunder EULEX-it

Kosova

Kosove: Serbet e veriut paralajmerojne protesta kunder EULEX-it

Anetaret e Kuvendeve Komunale ne veriun e Kosoves paralajmeruan protesta, ndaj siç eshte thene, veprimeve...

Lajme - Fotogaleri

Travel

Pamjet me bukura nga restorantet neper bote

Bota

Kauai Grill; The St. Regis Princeville, Havai Wildman Wilderness Lodge; Northern Territory, Australi Sierra Mar, Kaliforni 101 at One&Only The Palm; Dubai La Chèvre...

Pamjet me bukura nga restorantet neper bote

Korçe, nis festa e Birres, pjesemarrje rekord dhe shume surpriza

Shqiperia

Korçe, nis festa e Birres, pjesemarrje rekord dhe shume surpriza

Korçe- Ka çelur siparin ne edicionin e saj te 8-te, festa e Birres ne Korçe...

Pamjet me bukura nga restorantet neper bote

Bota

Pamjet me bukura nga restorantet neper bote

Kauai Grill; The St. Regis Princeville, Havai Wildman Wilderness Lodge; Northern Territory, Australi Sierra Mar, Kaliforni 101 at...

Travel - Fotogaleri

Sport

Merkato e cmendur. Falcao ne Madrid? Jo. E presin ne Angli

Fotogaleri

  Merkato eshte ne ditet e saj te fundit dhe shume skuadra jane duke bere levizjet e fundit. Radamel Falcao qe...

Merkato e cmendur. Falcao ne Madrid? Jo. E presin ne Angli

Sport - Fotogaleri

Kampionati boteror i volejbollit. Rusia kerkon titullin e 7 ne histori

Sporte te tjere

Kampionati boteror i volejbollit. Rusia kerkon titullin e 7 ne histori

Ne Poloni do te zhvillohet kampionati i 18 boteror i volejbollit per meshkuj. Brazili, Italia...

Shpallet lista e perfaqesueses per ndeshjen kunder Portugalise

Futbolli shqiptar

Shpallet lista e perfaqesueses per ndeshjen kunder Portugalise

Ne prag te ndeshjes se 7 Shtatorit me perfaqesuesen e Portugalise per eliminatoret e Europianit...

Shinji Kagawa rikthehet ne Dortmund

Bundesliga

Shinji Kagawa rikthehet ne Dortmund

Nuk zgjati shume aventura e Shinji Kagawa ne Premier League ne skuadren e Manchester United...

Enrique: "Kunder Villarreal luajme vetem per fitore"

La Liga

Enrique: "Kunder Villarreal luajme vetem per fitore"

Pa Inesten dhe Mascherano, por me Neymar dhe Pique. Barcelona udheton ne El Madrigal per...

Del Bosque le jashte kombetares 8 futbolliste

Futboll

Del Bosque le jashte kombetares 8 futbolliste

Trajneri i Spanjes, Vicente Del Bosque shpalli listen me 23 futbolliste per miqesoren me Francen...

Lifestyle

VIP-at me 'hot' meshkuj qe jane binjake

VIP-at me 'hot' meshkuj qe jane binjake

Kuriozitete

  Kyle dhe Lane Carlson     Jack dhe Finn Harries     Max dhe Charlie Carver     Derek dhe Keith Brewer     Bruce dhe Seth Hall     Gary dhe Larry Lane     Jacob dhe...

Nevila, fituesja e ‘Big Brother Albania 7’

Big Brother 7

Nevila, fituesja e ‘Big Brother Albania 7’

  Nevila eshte fituesja e ketij edicioni te 'Big Brother Albania 7' dhe e çmimit te...

Shfaqen fotot e marteses se Jolie-Pitt

Lifestyle

Shfaqen fotot e marteses se Jolie-Pitt

Per te gjithe fansat e ciftit te famshem, Angelina Jolie and Brad Pitt, te cilet...