"

aria Sharapova prezanton ne New York linjen e saj te karameleve dhe aksesoreve, "Sugarpova". Biondja siberiane shume sharmante ka perfituar nga kjo vigjilje e Us Open per te bere shperthimin e rradhes ne industrine e reklamave, duke krijuar nje tjeter brand.

unionbank