6-marsParashikimet e dites 6 Mars 2013 + Baste Speiale / Basket / Hokej / Tenis / Volejboll / Handboll / Handikap Aziatik

Handikap Aziatik - Handikapi aziatik eshte nje bast qe mund te luhet vetem TEK
Aalborg - Odense Handikap Aziatik(0:0) Zgjedhja : Aalborg 1,95
Woking - Mansfield Handikap Aziatik(0,25:0) Zgjedhja : Mansfield 1,85
Bayern Alzenau - Wormatia Worms Handikap Aziatik(0:0) Zgjedhja : Bayern Alzenau 2,05

Bastet Speciale / TEKE
David Beckham (PSG) - Shenon Gol Lojtari? Zgjedhja : David Beckham (PSG) 3,50
Paul Pogba (Juventus) - Shenon Gol Lojtari? Zgjedhja : Paul Pogba (Juventus) 2,50
Nicolas Anelka (Juventus) - Shenon i Pari Lojtari? Zgjedhja : Nicolas Anelka (Juventus) 4,50
Juventus - Celtic Sasia e golave në pëfundim të ndeshjes? Zgjedhja : 5+ 4,81

Rezultat i Sakte
Cesena - Ascoli Rezultat i sakte Zgjedhja : 2-0 8,00
MyPa - Honka Rezultat i sakte Zgjedhja : 4-2 55,00
Bristol Rovers - Exeter Rezultat i sakte Zgjedhja : 2-2 17,00

Skedina - 6 marst 2013 / Te gjitha ndeshjet LIVE ne Eccobet
Notts County - Leyton Rezultat Final Zgjedhja : Leyton 2,85
Amazulu - Platinum Stars Rezultat Final Zgjedhja : Platinum Stars 2,30
Dundee FC - St, Mirren Rezultat Final Zgjedhja : St, Mirren 2,15
Excursionistas (N) - Gimnasia LP Rezultat Final Zgjedhja : Gimnasia LP 1,50

Koefiçienti 21,1399
1.000 leke * 21,1399 = 21,1399 leke

Nderkohe LIVE ne kete moment ne Eccobet mund te gjeni Futboll / Basket / Tenis / Hokej / Volej / Bardmington

Skedinat jane luajtur online ne www.eccobet.al.
Nese hapni nje llogari duke u regjistruar online ju mund te luani LIVE 24 ore ne dite nga nje kompjuter apo telefon celular.
Menyrat e reja qe mundeson kompania per hapjen dhe shtimin e lekeve ne llogari e kane kthyer ate ne nje lider te vertete te basteve online ne Shqiperi dhe Kosove.

Si te depozitojme ne llogarine personale Eccobet.

Shqiperi
Karta rimbushese Eccobet mund ti gjeni ne nje nga sallonet tona te renditura me poshte
Tirane - Sallon Elysse - Adresa Rruga George W Bush prane parlamentit
Tirane - Sallon Blloku - Adresa Rruga Ismail Qemali
Tirane - Sallon Miniri - Adresa Rruga Dibres perballe 15 kateshit
Vlore - Sallon Vlora - Adresa Albano dhe Romina
Vlore - Sallon Vlora2 - Adresa Lagjia 28 nentori Rruga Velidon Kollozi prane globus Pazar
Fier - Sallon Fieri - Adresa Lagjia 2 te ish hotel vjosa
Fier - Sallon Fieri2 - Adresa Qender Fier
Elbasan - Sallon Elbasan 1 - Adresa Rruga Rinia 100 metra poshte Universitetit
Elbasan - Sallon Elbasan 2 - Adresa Bulevardi Qemal Stafa Pallati 20, prane shatrivanit
Pogradec - RR Deshmoret e Pojskes

Depozite ne Llogari Bankare
Mund te depozitoni shumen ne nje nga deget e Raiffeisen Bank ne Tirane ose rrethe pa qene nevoja te jeni titullar i nje llogarie. Pasi te keni kryer veprimin komunikojini Sherbimit te Klientit Eccobet me nje nga menyrat e meposhtme
Dergoni ne This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nje email me mandatin e skanuar
Dergoni nje SMS ne 00 355 67 40 171 90 Emer Mbiemer, Shuma e depozituar dhe emri i perdoruesit Eccobet

Kosove - Maqedoni
Depozite ne Llogari Bankare
Mund te depozitoni shumen ne nje nga deget e Raiffeisen Bank ne Tirane ose rrethe pa qene nevoja te jeni titullar i nje llogarie. Pasi te keni kryer veprimin komunikojini Sherbimit te Klientit Eccobet me nje nga menyrat e meposhtme
Dergoni ne This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nje email me mandatin e skanuar
Dergoni nje SMS ne 00 355 67 40 171 90 Emer Mbiemer, Shuma e depozituar dhe emri i perdoruesit Eccobet

Western Union
Per kete sherbim komunikoni me operatoret tane si me poshte
Email - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel/sms - +355674017190
Facebook - http://www.facebook.com/eccobet.al

Vendet e BE
Western Union
Per kete sherbim komunikoni me operatoret tane si me poshte
Email - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel/sms - +355674017190
Facebook - http://www.facebook.com/eccobet.al

Kontakte
Email - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel/sms - +355674017190
Facebook - http://www.facebook.com/eccobet.al