Java e fundit ne Premier League ishte shume e pritshme per Tottenham, pasi Gareth Bale shenoi dhe Spursat fituan. Megjithate, ata humben kualifikimin ne Champions League.

Tani kemi hyre ne nje territor te papercaktuar, ku 23-vjecari Bale eshte ndermjet qendrimit te Tottenham dhe kerkimit te nje sfide te re.

Ne ceshtjet e detajuara ne vazhdim, do te gjeni emra te lidhur me merkaton si Andre Schurrle, Carlos Tevez, Gonzalo Higuain, Dani Alves dhe te reja te tjera.

unionbank