Manchester United - Sneijder

Sipas Raportimeve te "The Guardian", ne janar Wesley Sneijder mund te lere Galatasarayn dhe te zbrese ne Manchester. Ka kohe qe hollandezi eshte ne shenjestren e drejtuesne te djajve te kuqe qe ne kohen kur skuadra drejtohej nga Ferguson dhe Sneijder luante per Inter. Me sa duket tani eshte koha e duhur pe kete marreveshje.